Kına Organizasyonu

Kına gelin adaylarının düğünden hemen önce yapılan ve kız kız eğlendikleri bir organizasyon hizmetidir. Her genç kız kına gecesinin mükemmel ve kusursuz olmasını ister. İşte bu yüzden kına gecelerinin özel ve kusursuz olmasını istiyorsanız ilk başta doğru organizasyonu tercih etmelisiniz. Firmamız işini titizlikle yapmaktadır. Müşteri memnuniyeti firmamız için ilk sırada gelmektedir. Bugüne kadar müşterilerimiz hep mutlu ayrıldılar, sizlerde stres ve telaşa kapılmadan isteklerinizi bize bildirerek bir bir gerçekleştirelim.

Öncelikle kına gecelerinin vazgeçilmezi olan Kına tahtımızı tercih edebilirsiniz. Gelinlerimiz kına tahtına oturduklarında farklı bir hava katıyorlar. Bayan nedimeleri de tercih edebilirsiniz. Nedimeler ile salona müzik ve dans eşliğinde giriş yapıyorsunuz. Konuklarınız sizi büyük bir hayranlıkla izliyor olacak. Kına gecenize gelenler nu geceyi unutamayacak.. Bugüne kadar sayısız Kına organizasyonu gerçekleştirdik, dilerseniz sizin de kına gecenizi baştan sona bir organize edelim. Bu özel gününüz sıradan geçmesin.

Her bütçeye uygun fiyatlı kına paketlerimiz mevcuttur. Fiyat konusunda endişeniz olmasın müşterilerimize bu konuda yardımcı oluyoruz. Bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir, fiyat bilgisini de sorabilirsiniz.

Randevu ve Destek
Scroll to Top