Bursa İlahi Grubu

BURSA İSLAMİ DÜĞÜN, DİNİ DÜĞÜN ORGANİZASYONU, İSLAMİ NİŞAN, SÜNNET DÜĞÜNLERİ İÇİN BURSA İLAHİ GRUBUMUZU TERCİH EDEBİLİRSİNİZ. ORGANİZASYONLAR İÇİN İLAHİ GRUPLARI VAZGEÇİLMEZDİR. SİZLERDE BU HİZMETİMİZDEN YARARLANABİLİRSİNİZ.

Bursa İlahi Ekibini tüm organizasyonlarınız için tercih edebilirsiniz. Canlı ilahiler ve arka plandaki enstrümanlar ile organizasyonlarınıza manevi bir atmosfer katıyor. Gelen konuklarınız ilahi grubumuzun sahne performanslarını izleyerek keyifli dakikalar geçiriyor ve sıkılmıyorlar. Sizler için önemli olan anlarınızı firmamız “İstanbul Semazen” ile unutulmaz kılalım ve birlikte güzelleştirelim. Müşterilerimiz ile sürekli iletişim halinde olarak sizlerin de yaratıcı fikirleri ile planlıyoruz.

Bursa İlahi Grubumuzun kişi sayısı sizlerin yapacağı organizasyon ve mekanın büyüklük küçüklüğüne bağlı. İlahi Ekibimiz en az iki kişilik tercih edebilirsiniz. Bu sayıyı dilerseniz arttırabilirsiniz. Kişi sayısı arttıkça fiyatta artmaktadır.

  • 1 solist
  • Kanun
  • Ney
  • Bendir
  • Klavye

Yıllardır sizlere hizmet etmenin gururunu yaşıyoruz. Firmamız için önemli olan ve ilk sırada gelen müşteri memnuniyetidir. Çok şükür ki müşterilerimiz program sonunda hep mutlu ayrıldılar. Bizi tercih ettikleri için hiç pişman olmadılar. Bugüne kadar sayısız düğün organizasyonu, sünnet düğünü, Kına geceleri, nişan, açılışlara imza attık..

Randevu ve Destek
Scroll to Top