Esenyurt İlahi Grubu

Esenyurt İlahi Grubu’nun temel amacı İslam geleneklerini ifade etmektir. İlahi, İslam geleneğindeki önemli bir müzik türüdür. Ve İstanbul’un zengin kültürel dokusunda önemli bir yer tutar. İstanbul esenyurt ilahi grubu, bu geleneği sürdürmek ve modern çağın getirdiği teknolojiyle birleştirmek adına önemli bir role sahiptir.

İstanbul ilahi grubu, İslam’ın temel değerlerini ve manevi öğretilerini içselleştirmiş bir topluluktur. Grubun repertuarı genellikle İslam’ın peygamberlerini, Allah’a yönelik duaları ve övgüleri içerir. Bu ezgiler, dinleyicilere manevi bir deneyim sunarak İslam’ın öğretilerini hatırlatma ve yayma amacını taşır.

Grubun müziği, genellikle geleneksel İslami enstrümanlarla (mesela ney, ud,kanun,def ve kudüm) icra edilmektedir. Bu da dinleyicilere otantik bir deneyim sunar. Ancak, zaman zaman modern enstrümanlar ve düzenlemeler de kullanılarak gelenekselle modern arasında bir köprü kurmakta. Ve Bu, genç nesillerin ilahi müziğe ilgisini artırmak ve onları bu manevi geleneğe bağlı kılmak adına önemli bir yaklaşımdır.

Esenyurt İlahi grubu genellikle Dini düğün-İslami düğünler-Sünnet Organizasyonları-Ramazan Etkinlikleri-Kültürel etkinlikler-Festivaller ve Mevlana Haftası gibi özel günler için tercih edilmektedir. Müşterilerimiz bazen Tasavvuf grubu olarakta tercih yapabiliyorlar. Sizler de tercihinizi bize belirtirseniz çok seviniriz. Fiyat konusunda endişeniz olmasın her bütçeye uygun ekonomik paketlerimiz mevcuttur.

İstanbul ilahi grubu, İslam’ın manevi mirasını yaşatarak gelecek nesillere aktarır. Maneviyatı ifade eden ezgileriyle, dinleyicilere derin bir duygusal deneyim sunmaktadır. Canlı ilahiler ile konuklarınız manevi bir atmosfere şahitlik ediyor.

İstanbul Esenyurt İlahi Grubumuzun Ramazan ayında gerçekleştirdiği Geleneksel Ramazan gecelerinden kesit… İlahi grubumuz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bir telefon kadar uzağınızdayız.

Randevu ve Destek
Scroll to Top