Semazen Grubu-Semazen Gösterileri-

Manisa organizasyonlarınızı daha duygu dolu daha maneviyatı yüksek bir hale getirmek ister misiniz? O halde Manisa semazen ekibimizden hizmet alarak dilediğiniz tüm organizasyonlarınızda sunum yaptırabilirsiniz. Semazen bir sanattır ve dolayısı işini aşk ile yapan sanatçılarımız ile sizlere semazen hizmeti vermekteyiz.

Manisa semazen ekibimiz tüm özel günlerinizde hizmet vermekten gurur duyuyor. Özellikle düğünleriniz, sünnet düğünleriniz, açılışlarınızda rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Program akışına göre çıkacağı saati belirleyecek ve sahnede kalacakları zamanı belirleyecek sizlere sunuyor olacağız. Sizlerin de onaylaması durumunda herkesin hayranlıkla izleyeceği harika bir semazen gösterisi yapılmış olacak.

      

Peki kaç kişilik bir semazen ekibi olmalı? Bu elbette yapacağınız organizasyona göre değişiyor olacak. Çok büyük alanda kalabalık bir organizasyon yapıyorsanız o halde 4 ya da daha fazla sayıda semazen ekibi tercih edebilirsiniz. Daha küçük salonlarda ise 2 kişi hatta 2 kişi dahi yeterli olabilir. Amaç gününüzü en güzel şekilde doldurmak oluyor. Dolayısı ile bu boşluğu da semazen ekibimiz ile en iyi şekilde doldurmuş oluyoruz.

YouTube den videolarımızı izleyebilirsiniz.(semazen hanifi)

Manisa semazen ekibimiz işinin tam başında olacak ve belirlene organizasyona uyarak sanatlarını icra edeceklerdir. Dilerseniz daha birçok farklı hizmetleri de organizasyon firması olarak bizlerden alabileceksiniz. Bizler sadece sizlere semazen ekibi değil, ilahi ekibi, mekân süslemesi, ses ve ışık sistemleri kısaca bir organizasyonda olması gerekebilen tüm detayları en ince ayrıntısına kadar sunacak hizmetlerimiz ile veriyor olacağız. Hem fiyat bilgisi almak hem de nasıl bir hizmet sunduğumuzu daha yakından tanımak için bizimle iletşime geçmeye davet ediyoruz sizi.

 

Manisa Semazen Ekibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir