PROGRAM AKIŞIMIZ:

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için çok mu yakınsınız? Bu hayaller sizin düğünüz ve gerçeğe dönüşmesini istedikleriniz programlardan oluşuyor öyle değil mi? Firmamız Kastamonu dini düğün konusunda kendini oldukça güvenen ve bugüne kadar her organizasyonun altından başarı ile kalkan bir firmadır. Bu sebeple kendimize güveniyor ve sizleri de bizimle çalışmak için görüşmeye davet ediyoruz.

Elbette çalışmak zorunda değilsiniz ama gelerek bir bilgi alabilir ve fikir edinebilirsiniz. Sonuç olarak bizler sizlere sunumuzu yapacak ve sizler de istediğiniz hizmetleri satın alarak düğünüzde yer almasını istiyor olacaksınız. Örneğin neler önerilebilir diye merak ediyorsanız hemen biraz değinelim.

Kastamonu dini düğün için en doğru hizmetlerden biri Kastamonu ilahi ekibi olacaktır. Bir dini düğüne daha uygun başka ne olabilir ki? en güzel ilahi repertuvarı ile en iyi sesler ile harika bir süre geçirebilirsiniz. Gelen konuklarınız düğünün bitmesini bile istemiyor olacak. Bu kadar iddialı konuşuyoruz çünkü bugüne kadar yapmış olduğumuz tüm düğünlerimiz bizlerin en iyi referansıdır.

İlahi Grubu-İlahi Ekibi-İlahi Ekipleri-İlahili Düğün-Tasvvuf Grubu-Tasavvuf Ekibi-

Kastamonu İlahi Grubu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir