İslami Düğünler-Dini Düğün-İslami Nişan-Kına Geceleri-Ramazan EtkinlikleriAçılışlar-Davetler-Kokteyle-Mağaza,Bayi Açılışları ve daha fazla organizasyon hizmetinde,İlahi ekibi,Tasavvuf Ekibi,Semazen Ekibi-Hoca-Mehter Takımı-Yeniçeriler-Palyaço ekibi-Tiyatro ekibimizle Başta İstanbul ve ilçeleri olmak üzere Tüm Türkiye de hizmetinizdeyiz.

İslami düğün organizasyonlarınızı unutulmaz kılmak için doğru adrestesiniz.Donanımlı,profesyonel ekiplerimiz ile sizlere ve konuklarınıza maneviyat dolu anlar yaşatıyoruz.Yılların verdiği tecrübesi ile en mutlu anlarınızda ekiplerimiz ile organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz.

 

İstanbul-Avcılar ilahi ekibimiz isterseniz kalabalık bir grup ile isterseniz de tek bir sanatçımız ile dahi devam edebilir. Bu tamamen sizin yapacağınız organizasyonun büyüklüğü ve isteğinize bağlı olarak hizmet veriliyor olacak. Siz neyi arzu ederseniz bizler o anlamda sizin yanınızda oluyor olacağız.

Bizler zaten güzel geçecek bir gününüzü daha iyi nasıl yapabilirizin derdine düşerek organize ediyor olacak ve bunu da başarıyor olacağız. Aklınızda hiçbir soru işareti kalmayacak ve sizler tam anlamı ile manevi dolu bir gün yaşıyor ve yaşatıyor olacaksınız. Amacımız her zaman size layık olmak ve sizi öne çıkaracak hizmetlere görev vermek. Verdiğimiz diğer tüm organizasyon hizmet akışlarımız için bizlere ulaşın ve harika bir organizasyon için, soluksuz ve nefessiz bir günün ya da gecenin tadına varmaya başlayın. Uygun fiyatlandırmalar ile de yanınızdayız ve sizlere her anlamda yardımcı olmak için canla başla çalışmaya devam etmekteyiz.

Daha fazla videomuzu YouTube kanalımızdan izleyebilirsiniz.(Semazen Hanifi) https://www.youtube.com/channel/UC-43HGFzoKNFROps21cC4tQ/featured?view_as=subscriber

İstanbul-Avcılar İlahi Ekibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir