İstanbul ilinde artık yapacağınız tüm açılış ve organizasyonlar bizden soruluyor olacak. Gerek işyerleriniz için gerek vakıflarınız ya da kurumlarınız için yapacağınız tüm organizasyonlarınızda bir alo veya bir tık ile bizlere ulaşabilirsiniz. Sadece açılışlar mı elbette hayır. İşyerleri kutlama yemekler, yıl dönümleri ve yapacağınız lansmanlarda her anlamda bizlerden hizmet alabileceksiniz.

İstanbul açılış organizasyon ekibi olarak sizlere tüm servis elamanlarınız ile hizmet vermeye hazırız. Dilerseniz çocuklar için özle şişme alanlar ve oyun ablaları sunabiliriz. Bunun yanı sıra iş yerlerinizi daha gösterişli gösterebilmek adına süsleme ve detaylar önem verecek şekilde karşılamalar yapabiliriz. Amaç eğer gelen konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamak ise bizden daha iyi yapanı bulacağınızı pek sanmıyoruz.

 

İstanbul açılış organizasyon ekibimizde başka neler var bir bakalım. Sizler isterseniz ilahi ekiplerimizden hizmet alabilir ya da mehteran ekiplerimiz ile güzel bir giriş yapabilirsiniz. Yani yapmak istediklerinizde sınır yok. Bizler hayal dünyanızın tam içine giriyor ve en ses getirecek açılışlara imza atıyor olacağız. İster hafta içi ister hafta sonu ya da gündüz akşam saatleri fark etmez. Açık alan ya da kapalı alan da fark etmez. Bizler sizlere sunduğumuz tüm iş akışlarımızı önceden ayarlar ve sizlere sunarız. Sizler o gün sadece gelen konuklarınızı ve müşterilerinizi ağırlamış olursunuz. Örneğin okulların açılışları ve ilk gün kutlamaları, yeni çıka bir ürünü tanıtma organizasyonunuz, çalışanlarınız için güzel bir gün planlamanız yani kısaca ihtiyaç duyduğunuz her alanda ve her yerde bizler sizlere hizmet vermeye hazır olacağız. Burada sunduklarımız sizlere bir bire sunduklarımızın yanında neredeyse bir hiç olacaktır.

 

İstanbul Açılış Organizasyon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir