Çocuklarımızın hayatları boyunca unutulmayacak özel günleri arasında olan sünnet düğünleri, her anne ve babanın hayal ettiği güzellikte olması açısından çok önemlidir.Ankara sünnet düğünlerinde özellikle çocuk konukları düşünmek çok önemlidir.  Onları eğlendirmek için farklı birçok organizasyon sunuyor olacağız. Bunların arasında isterseniz hoş ikramlar ya da Hacivat ve Karagöz ekibi ile güzel gösterilere sunabilirsiniz. Yine aynı şekilde çocuk oyunları sunacak olan bir tiyatro ekibi de getirebiliriz. Bunun yanı sıra yetişkinler için de dilerseniz folklor ekibi ya da mehteran ekibi gibi farklı imkanlar sunabiliriz.

Bizler birçok sanatçı ile çalışmakta ve özellikle işlerini iyi yapan kişiler ile çalışmaya devam etmekteyiz. Bu sebeple tam zamanında hizmet veren ve sizleri memnun bıraktıracak gösteriler sunmak ilk hedefimiz oluyor ve bu da her zaman başarı ile tamamlanıyor.

SÜNNET TAHTI KİRALAMA

Çocuklarınız için tam Osmanlı Padişahlarını andıran  ihtişamlı,muhteşem sünnet tahtlarımız da mevcuttur.İsterseniz kiralayabilirsiniz.Osmanlı müziği eşliğin de çocuğunuz taht ile içeri mehter takımı ile girer.

  

:VİDEOLARIMIZ:

Ankara Sünnet Düğünü Organizasyonu